imet-radio.cz > Produkty > Rádiové dálkové vysilače > Rádiový dálkový ovladač ZEUS

M550 ZEUS

Řešení pro standardní a speciální aplikace

Vysílač  ZEUS   je kombinací pokročilého  ergonomického designu a funkčnosti požadované pro standardní aplikace jako jsou věžové jeřáby, jeřáby ve výrobních halách, menší betonové pumpy, vysokotlaká a vakuová mobilní čerpadla a mnoho dalších aplikací pro které jsou tyto ovladače svými ovládacími prvky vhodné.

Ovladač ZEUS má kompaktní velikost, ale přesto je zde spousta místa pro joysticky, ON/OFF přepínač a proporcionální ovládací prvky, který ze ZEUSe dělají snadno přizpůsobitelný ovladač pro speciální aplikace.

Rozměry: 212 x 133 x 147 mm  
Hmotnost: 1090g
  212 x 169 x 147 mm
 

prislusenstvi ke stazeni prijimace ukazky aplikaci poptavka

tl_files/imet/images/detail/zeus-start.jpg

START tlačítko: …začínáme

Standardní příkazové tlačítko na vysílači IMET pro uvedení rádiového systému do pracovního režimu.
Současně je také aktivován příkaz pro houkačku (zvukovou signalizace), pro upozornění že stroj je připraven k práci.

Začněte tím nejlepším možným způsobem!

 

IMET dvouosé a jednoosé joysticky: pro nejlepší propojení člověka se strojem

tl_files/imet/images/detail/thor-joystick-2.jpgtl_files/imet/images/detail/thor-joystick-1.jpg

Zapomeňte na nákladnou údržbu tradičních potenciometrických joysticků!

Díky bezkontaktní snímací technologii, garantují jednoosé a dvouosé joysticky IMET dlouhou životnost a bezúdržbovou obsluhu zajištující vynikající proporcionální a krokové (v několika stupních) ovládání. Ovládací joysticky rádiového ovladače pak umožní hladké a precizní ovládání kritických funkcí v různorodých průmyslových aplikacích, kde je nutný dokonalý soulad spojení lidského pohybu s pohybem stroje.

Dostupný v jednou nebo dvouosém provedení, výběr rozdílných proporcionálních a krokových modelů umožňuje nejvhodnější výběr joysticku pro Vaši aplikaci.

STOP tlačítko: hlavní představitel bezpečnosti

tl_files/imet/images/detail/thor-stop.jpgNa bezpečnost klade firma IMET veliký důraz, veškerá radiová dálková ovládání poskytují maximální stupeň bezpečnosti, CAT4 (EN 954-1), díky produktovému návrhu široce založeném na konceptu důkladné kontroly a pečlivé přípravy zaměstnanců ve výrobě.

Hlavní stopové tlačítko je mechanicky chráněno před poškozením pádem pomocí „nárazníku“, díky promyšlenému designu si však zároveň zachovává snadnou přístupnost pro stisknutí v případě potřeby.

“Bezkontaktní” vyjímatelný klíček: když je detail důležitý…

tl_files/imet/images/detail/thor-klicek.jpgZapomeňte na staré železné klíčky na problémy s jejich používáním, mezi které patří především rezivění a nulová odolnost proti vodě a vlhkosti, IMET nabízí bezkontaktní magnetický klíček jako standardní výbavu všech radiových dálkových ovladačů.
Jedná se „klíčový” prvek, který zabrání ovládat zařízení nepovolané osobě. Klíček bude mít k dispozici pouze obsluha stroje.

Magnetický klíček funguje též jako pádová pojistka.

Vyjímatelné dobíjecí NiMH baterie: zásoba energie s ohledem na životní prostředí

tl_files/imet/images/detail/thor-baterie.jpgVe srovnání s dříve používanými NiCd bateriemi, garantuje nová generace NiMH delší autonomii a výrazné snížení  „paměťového efektu“

Vysílač je vybaven snadno přístupným bateriovým slotem, který umožňuje rychlou výměnu a zároveň perfektní těsnění zabraňující přístupu tekutin a prachu.

Pozlacené kontakty zaručují dlouhé a stabilní elektrické spojení po dlouhou dobu užívání.

Materiály: sloučení síly, nízké hmotnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí

tl_files/imet/images/detail/zeus-materialy.jpgV nejbližší době, bude péče o životní prostředí základem a tomto duchu jsou produkty firmy IMET vyráběny již dnes, v souladu s RoHS (Restriction of Hazardous Substances tj. Omezení Nebezpečných látek)

Materiály, které používáme mají taktéž výbornou robustnost, mechanickou a teplotní stabilitu a odolnost vůči chemicky agresivnímu prostředí.

Indikace stavu pomocí Led: malý velký pomocník!

tl_files/imet/images/detail/thor-indikace.jpgVšechny vysílače IMET jsou vybaveny led diodou poskytující informace o pracovním stavu, stavu baterie a kódované zprávy.

Tlačítka: pod Vaší kontrolou…

tl_files/imet/images/detail/thor-tlacitka.jpgOvládání umožňují dvoupolohová tlačítka vekou plochou potisku pro pohodlné používání. Tlačítka je bez problémů možné ovládat i v pracovních rukavicích.

Popisky jsou snadno vyměnitelné a mohou být vybrány z velké škály standardních symbolů.

Ergonomie: funkčnost jde ruku v ruce s designem

tl_files/imet/images/detail/zeus-ergonomie.jpgZvláštní péče je věnována ergonomii pro propojení tvarů a rozměrů s požadavky při každodenním používání. Toto vše přineslo kompaktní vysílač s pohodlným držením, který usnadní široké použití.

Grafický design ovládacího panelu: vytištěn dle Vašich potřeb

Díky modernímu digitálnímu tisku, je společnost IMET schopna přizpůsobit grafiku Vašeho vysílače společně s texty a symboly funkcí dle Vašich potřeb.

Např. komplexní rozvržení může být upořádáno do několika barevných skupin s rozdílnými funkcemi, což umožní snadnou orientaci obsluhy a eliminuje nechtěnou aktivací.

tl_files/imet/images/detail/thor-design.jpg