imet-radio.cz > O společnosti IMET - rádiové délkové systémy

O firmě IMET

Firma IMET byla založena v roce 1988 a je bezpochyby jedním z průkopníků ve vývoji a výrobě radiových dálkových ovladačů. První prototyp radiových dálkových systémů se objevil na trhu koncem 80.tych let na poli stavebních jeřábů a manipulace betonu. V několika dalších letech a jako důsledek zvyšovaní důležitosti produktivity a bezpečnosti na poli průmyslu a stavebnictví, došlo k dramatickému nárůstu poptávky po radiových dálkových systémech a IMET díky dynamice a vysokým technickým dovednostem svých zaměstnanců, spolu se stálým tlakem na zvyšovaní technologie inovačních procesů byl postaven do vedoucí pozice na všech národních i mezinárodních trzích. Dnes je chloubou IMETu velice široky sortiment produktů, schopny vyhovět většině rozdílných požadavků uvnitř všech průmyslových odvěví. V přídavku ke standardním modelům, které jsou konstruovaný pro většinu tradičních aplikaci, jako jsou stavební jeřáby, mostové jeřáby a mnoho dalších, IMET dává k dispozici svým zákazníkům tým techniků, specializujících se na konstrukci a vytvářeni zákaznických řešeni modelů radiových dálkových ovladačů, podle specifických zákaznických požadavků… bez omezeni jakýchkoliv aplikaci.

IMET vyrábí všechny komponenty ve svém závodě :  základové desky, kabeláže, tlačítka, joysticky.  Montáž probíhá s několika stupni mezioperačních kontrol a zátěžovým testováním před expedicí. Samozřejmostí je  silikonizace elektronických komponentů, chránící je před prachem, vlhkostí a vibracemi

O firmě MAG Centrum

Dodávky RDO IMET

Firma MAG Centrum, s.r.o. se zabývá dodávkami v oblasti rádiových dálkových ovládacích systému. Jsme výhradním zástupcem firmy  IMET v České a Slovenské republice.  Dodáváme rádiové dálkové ovladače IMET s promyšleným funkčním designem pro jeřáby, ovládané nástavby nákladních automobilů, zemědělské stroje, stavební techniku, zábavní průmysl, ale i pro řízení jednoúčelových strojů.

Technické poradenství
Nabízíme technické poradenství, včetně návrhu komplexního řešení pro danou aplikaci. Rádiové ovládání IMET je použitelné téměř ve všech průmyslových odvětvích za účelem zvýšení bezpečnosti a produktivity Vaší práce, nechte si poradit týmem našich techniků o možnosti použití RDO právě pro Vaše zařízení!
 
Servis
Naše firma disponuje vlastním skladem náhradních dílů a kvalifikovanými vyškolenými techniky se zkušenostmi v oblasti rádiového dálkového řízení. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout kompletní servisní služby od instalace zakoupeného zboží až po záruční a pozáruční opravy.

Díky pružné výrobě jsme schopni zajistit rychlé dodávky systémů, jejich instalaci, spuštění a pravidelné prohlídky v provozu.

Výstavy a zákaznické dny
Jedním z našich prioritních úkolů je prezentovat naše produkty na veletrzích a tím je přiblížit jak široké veřejnosti, tak specializovaným pracovníkům.

Pravidelně se zúčastňujeme mezinárodních strojírenských veletrhů MSV Brno a MSV Nitra, kde prezentujeme naše produkty formou praktických ukázek našich technických řešení.