imet-radio.cz > Produkty > Hydra kit > Hydra-kit - volitelná výbava a příslušenství

Hydra-kit systém

PWM HYDRA KIT kombinuje elektro-hydraulické ovládání s dálkovým rádiovým ovládáním ZEUS nebo THOR  a umožňuje přestavbu hydraulických manuálně ovládaných systémů na rádiové ovládání. Ovladač hydraulického okruhu je absolutně nezávislý na olejovém okruhu jeřábu a tím plně oddělen od problémů způsobených nečistotami v hydraulickém okruhu stroje. Pohon pracuje pouze v případě potřeby, kdy operátor stroje vydává příkaz a tím se snižuje zatíženi a potřeba energie na ovládání. Kalibrovaní systému každého jednotlivého ovladače (válce) se provádí pomoci radiového vysilače. Hydra systém obsahuje: ovládací válce, pohonnou jednotku, kabeláž mezi přijímačem/ovladačem/pohonnou jednotkou, svorky táhel, hydraulické hadice.

prislusenstvi ke stazeni prijimace ukazky aplikaci poptavka

Příslušenství

 

DYNAMICKÉ OVLÁDÁNÍ RYCHLOSTI (DSC)

tl_files/imet/images/detail/hydra-kit-dsc.jpgPro přesnost

Situace, které vyžadují po manipulačním zařízení přesné manévrování za snížené rychlosti jsou stále častější. Od teď díky funkci DSC nejsou různé náklady ani přesnosti problém a mohou být okamžitě vyřešeny pomocí jednoho kliknutí, které provede operátor přímo na dálkovém ovládání vybaveném DSC. Je možné okamžitě upravovat úroveň pomalé rychlosti ("hlemýždí chod") pro nastavení optimální reakce jednotky během specifických pracovních podmínek. Nová DSC funkce doplňuje rozšiřující paket technických řešení, který IMET sestavil pro ovládání strojů se srovnatelnými akcemi. 

tl_files/imet/images/detail/dsc.png

NAVÝŠENÍ ZDVIHU PÍSTŮ

tl_files/imet/images/detail/hydra-kit-ventil.jpgSada rozšiřuje chod pístu na +/- 20 mm je k dispozici pro použití u nestandardních aplikací. 

SPECIÁLNÍ ADAPTÉR

tl_files/imet/images/detail/hydra-kit-adapter.jpgUrčený speciálně pro...

Pohon APT400 je možné díky mechanickým adaptérům  přímo propojit s manuální ovládáním výrobců Waloil SD6, SD8, Galtech  a Parker. Tato konfigurace vyžaduje demntovat táhla.

BY-PASS VENTIL

tl_files/imet/images/detail/hydra-kit-ventil.jpgBY-PASS ventil musí být umístěný mezi hydraulickým čerpadlem a olejovou nádrží.

Ventil je standardně otevřený a zavírá až v případě že je sepnut elektrickým impulsem.