imet-radio.cz > Produkty > Rádiové dálkové vysilače > WAVE radiový dálkový ovladač - mostové a věžové jeřáby

M550 WAVE  - tlačítkový vysílač

Kompaktní vysílač IMET

Produktem firmy IMET zaměřený na ergonomii, vysílač tvarově navržený podle potřeb aplikace: kompaktní rozměry, průměr tlačítek 25 mm umožňuje snadné ovládání i v pracovních rukavicích, centrální stopové tlačítko – ochrana před pádem.

WAVE je ideální pro elektrické zvedáky, pojezdy mostových jeřábů, ovládání menších věžových jeřábů, dopravníky a jednoduché ovládané mechanismy.

WAVE S je dostupný se 4, 6, 8 a delší verze ovladače WAVE L pak s 10 nebo 12 dvoupolohovými tlačítky. Oba modely jsou dále vybaveny všemi funkčními tlačítky Start/Houkačka, hlavním STOP tlačítkem a odnímatelným "bezkontaktním" bezpečnostním klíčem pro omezení použití, ve standardní konfiguraci. Dále je zde prostor pro volitelný rotační, tlačítkový, případně páčkový přepínač, nebo potenciometr.

Rozměry: 75 x 43 x 180 mm     Hmotnost: 375g

prislusenstvi ke stazeni prijimace ukazky aplikaci poptavka

foto

START tlačítko: …začínáme

Standardní příkazové tlačítko na vysílači IMET pro uvedení rádiového systému do pracovního režimu.
Současně je také aktivován příkaz pro houkačku (zvukovou signalizace), pro upozornění že stroj je připraven k práci.

Začněte tím nejlepším možným způsobem!

 

STOP tlačítko: hlavní představitel bezpečnosti

foto

Na bezpečnost klade firma IMET veliký důraz, veškerá radiová dálková ovládání poskytují maximální stupeň bezpečnosti, CAT4 (EN 954-1), díky produktovému návrhu široce založeném na konceptu důkladné kontroly a pečlivé přípravy zaměstnanců ve výrobě.

Hlavní stopové tlačítko je mechanicky chráněno před poškozením pádem pomocí „nárazníku“, díky promyšlenému designu si však zároveň zachovává snadnou přístupnost pro stisknutí v případě potřeby.

“Bezkontaktní” vyjímatelný klíček: když je detail důležitý…

fotoZapomeňte na staré železné klíčky a na problémy s jejich používáním, mezi které patří především rezivění a nulová odolnost proti vodě a vlhkosti, IMET nabízí bezkontaktní magnetický klíček jako standardní výbavu všech radiových dálkových ovladačů.

Jedná se „klíčový” prvek, který zabrání ovládat zařízení nepovolané osobě. Klíček bude mít k dispozici pouze obsluha stroje.

Vyjímatelné dobíjecí NiMH baterie: zásoba energie s ohledem na životní prostředí

fotoVe srovnání s dříve používanými NiCd bateriemi, garantuje nová generace NiMH delší autonomii a výrazné snížení „paměťového efektu“

Vysílač je vybaven snadno přístupným bateriovým slotem, který umožňuje rychlou výměnu a zároveň perfektní těsnění zabraňující přístupu tekutin a prachu.

Pozlacené kontakty zaručují dlouhé a stabilní elektrické spojení po dlouhou dobu užívání.

 

Materiály: sloučení síly, nízké hmotnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí

fotoV nejbližší době, bude péče o životní prostředí základem a tomto v duchu jsou produkty firmy IMET vyráběny již dnes, v souladu s RoHS (Restriction of Hazardous Substances tj. Omezení Nebezpečných látek)

Materiály, které používáme mají taktéž výbornou robustnost, mechanickou a teplotní stabilitu a odolnost vůči chemicky agresivnímu prostředí.

Indikace stavu pomocí Led: malý velký pomocník!

fotoVšechny vysílače IMET jsou vybaveny led diodou poskytující informace o pracovním stavu, stavu baterie a kódované zprávy.

Tlačítka: pod Vaší kontrolou…

fotoOvládání umožňují dvoupolohová tlačítka s velkou plochou potisku pro pohodlné používání. Tlačítka je bez problémů možné ovládat i v pracovních rukavicích.

Popisky jsou snadno vyměnitelné a mohou být vybrány z velké škály standardních symbolů.

Ergonomie: funkčnost jde ruku v ruce s designem

Zvláštní péče je věnována ergonomii pro propojení tvarů a rozměrů s požadavky při každodenním používání. Toto vše přineslo kompaktní vysílač s pohodlným držením, který usnadní široké použití.

ergonoime