imet-radio.cz > Produkty > Rádiové dálkové vysilače > THOR rádiový dálkový ovladač pro hydraulické jeřáby

M550 THOR

Tradiční řešení pro komplexní kontrolu pohybů

Dálkový ovladač THOR byl navržen pro použití v široké škále komplexních strojů, jako jsou 4 – 5 ramenné pumpy na beton, plně vybavený jeřáb, hydraulické jeřáby, speciální věžové jeřáby, vrtací a tunelovací stroje. I  při osazení třemi dvouosými joysticky, je možné na extra širokou konzoli THOR umístit další komponenty  jako jsou dvoupolohové přepínače a proporcionální ovládací prvky. Tím je THOR plně přizpůsobitelný pro maximální pohodlí obsluhy stroje.

Rozměry: 296 x 152 x 147 mm
 Hmotnost: 1400 g
  296 x 190 x 147 mm
 

prislusenstvi ke stazeni prijimace ukazky aplikaci poptavka

tl_files/imet/images/detail/thor-start.jpg

START tlačítko: …začínáme

Standardní příkazové tlačítko na vysílači IMET pro uvedení rádiového systému do pracovního režimu.
Současně je také aktivován příkaz pro houkačku (zvukovou signalizace), pro upozornění že stroj je připraven k práci.

Začněte tím nejlepším možným způsobem!

 

IMET dvouosé a jednoosé joysticky: pro nejlepší propojení člověka se strojem

tl_files/imet/images/detail/thor-joystick-2.jpg

tl_files/imet/images/detail/thor-joystick-1.jpgZapomeňte na nákladnou údržbu tradičních potenciometrických joysticků!

Díky bezkontaktní snímací technologii, garantují jednoosé a dvouosé joysticky IMET dlouhou životnost a bezúdržbovou obsluhu zajištující vynikající proporcionální a krokové (v několika stupních) ovládání. Ovládací joysticky radiového ovladače pak umožní hladký a precizní ovládání kritických funkcí v různorodých průmyslových aplikacích, kde je nutný dokonalý soulad spojení lidského pohybu s pohybe stroje.

Dostupný v jednou nebo dvouosém provedení, výběr rozdílných proporcionálních a krokových modelů umožňuje nejvhodnější  výběr  joysticku pro Vaši aplikaci.

STOP tlačítko: hlavní představitel bezpečnosti

tl_files/imet/images/detail/thor-stop.jpgNa bezpečnost klade firma IMET veliký důraz, veškerá radiová dálková ovládání poskytují maximální stupeň bezpečnosti, CAT4 (EN 954-1), díky produktovému návrhu široce založeném na konceptu důkladné kontroly a pečlivé přípravy zaměstnanců ve výrobě.

Hlavní stopové tlačítko je mechanicky chráněno před poškozením pádem pomocí „nárazníku“, díky promyšlenému designu si však zároveň zachovává snadnou přístupnost pro stisknutí v případě potřeby.

“Bezkontaktní” vyjímatelný klíček: když je detail důležitý

tl_files/imet/images/detail/thor-klicek.jpg

Zapomeňte na staré železné klíčky na problémy s jejich používáním, mezi které patří především rezivění a nulová odolnost proti vodě a vlhkosti, IMET nabízí bezkontaktní magnetický klíček jako standardní výbavu všech radiových dálkových ovladačů.
Jedná se „klíčový” prvek, který zabrání ovládat zařízení nepovolané osobě. Klíček bude mít k dispozici pouze obsluha stroje.

Magnetický klíček funguje též jako pádová pojistka

Vyjímatelné dobíjecí NiMH baterie: zásoba energie s ohledem na životní prostředí

tl_files/imet/images/detail/thor-baterie.jpg

Ve srovnání s dříve používanými NiCd bateriemi, garantuje nová generace NiMH delší autonomii a výrazné snížení  „paměťového efektu“

Vysílač je vybaven snadno přístupným bateriovým slotem, který umožňuje rychlou výměnu a zároveň perfektní těsnění zabraňující přístupu tekutin a prachu.

Pozlacené kontakty zaručují dlouhé a stabilní elektrické spojení po dlouhou dobu užívání.

Indikace stavu pomocí Led: malý velký pomocník!

tl_files/imet/images/detail/thor-indikace.jpgVšechny vysílače IMET jsou vybaveny led diodou poskytující informace o pracovním stavu, stavu baterie a kódované zprávy.

Materiály: sloučení síly, nízké hmotnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí

tl_files/imet/images/detail/thor-materialy.jpgV nejbližší době, bude péče o životní prostředí základem a tomto duchu jsou produkty firmy IMET vyráběny již dnes, v souladu s RoHS (Restriction of Hazardous Substances tj. Omezení Nebezpečných látek)

Materiály, které používáme mají taktéž výbornou robustnost, mechanickou a teplotní stabilitu a odolnost vůči chemicky agresivnímu prostředí.

Ergonomie: funkčnost jde ruku v ruce s designem

tl_files/imet/images/detail/thor-ergonomie.jpgZvláštní péče je věnována ergonomii pro propojení tvarů a rozměrů s požadavky při každodenním používání. Toto vše přineslo kompaktní vysílač s pohodlným držením, který usnadní široké použití.

Tlačítka: pod Vaší kontrolou…

tl_files/imet/images/detail/thor-tlacitka.jpgOvládání umožňují dvoupolohová tlačítka vekou plochou potisku pro pohodlné používání. Tlačítka je bez problémů možné ovládat i v pracovních rukavicích.

Popisky jsou snadno vyměnitelné a mohou být vybrány z velké škály standardních symbolů.

Grafický design ovládacího panelu: vytištěn dle Vašich potřeb

Díky modernímu digitálnímu tisku, je společnost IMET schopna přizpůsobit grafiku Vašeho vysílače společně s texty a symboly funkcí dle Vašich potřeb.

Např. komplexní rozvržení může být upořádáno do několika barevných skupin s rozdílnými funkcemi, což umožní snadnou orientaci obsluhy a eliminuje nechtěnou aktivací.

tl_files/imet/images/detail/thor-design.jpg