imet-radio.cz > Produkty > Radiové příjmače > Radiové přijímače - volitelná výbava a příslušenství

Přijímací jednotky M550

Vysílače IMET mohou pracovat se 4 modely přijímačů. Typy L a H mají chránění IP 65 pro vnější použití, zatímco typ M se montuje na DIN kolejnici uvnitř elektrických skříní a rozvaděčů. Přijímač M550 K je také s chráněním IP 65 a je určen pro stroje řízené pomocí sítě CAN-BUS.

LED diody, viditelné z vnějšku přijímačů, indikují aktuální stav přijímací jednotky a rádiového spojení. Speciální kompozitní materiály použité pro kryty přijímačů, zaručují vysokou odolnost proti nárazu a termomechanickou stabilitu. 

prislusenstvi ke stazeni ukazky aplikaci poptavka

Příslušenství

EXTERNÍ ANTÉNA … pro lepší přenos

tl_files/imet/images/detail/prijimace-antena.jpgFlexibilita externí antény s prodlužovacím kabelem umožňuje umístit přijímací bod do nejvýhodnější pozice. Toto dodatečné příslušenství je velkým pomocníkem pro předejití eventuálním problémům při rádiovém přenosu mezi vysílačem a přijímačem. Garantuje maximální rozsah a nejlepší komunikaci za všech podmínek během používání.

Externí anténa IMET je dostupná ve standardních délkách kabelů (2,5 m -  5 m – 10 m).

VÝSTRAŽNÉ SVĚTLO ... bezpečný signál

tl_files/imet/images/detail/prijimace-svetlo.jpgPro Vaši osobní bezpečnost doporučujeme robustní a efektivní blikající výstražné světlo, které může být připojeno přímo k relé, cíleně instalovaném v přijímací jednotce. 

Připojené výstražné světlo je aktivováno po zapnutí rádiového dálkového ovládání a zůstává zapnuté po celou dobu používání, tím garantuje komunikaci mezi vysílačem a přijímačem.