imet-radio.cz > Produkty > Rádiové dálkové vysilače > Rádiový dálkový vysílač M8

M550 M8

Bezdrátový přenos dat

Vysílač M8 je navržen pro montáž na DIN kolejnici a je ideálním řešením pro realizaci vysoce bezpečného bezdrátového spojení umožňující vysílat příkazy a stavové signály. Vstupem pro vysílač M8 mohou být senzory, porty RS232 a RS485 ze kterých se následně stávají výstupy z MAC přijímače, poskytuje tedy stavové a výstražné signály. Stejným způsobem může ovládací panel propojený s přijímačem pro dálkové ovládání stroje.

Rozměry: 180 x 120 x 73 mm     Hmotnost: 910 g

prislusenstvi ke stazeni prijimace ukazky aplikaci poptavka

Indikace stavu pomocí Led: malý velký pomocník!

tl_files/imet/images/detail/m8-indikace.jpg

Všechny vysílače IMET jsou vybaveny led diodou poskytující informace o pracovním stavu, stavu baterie a kódované zprávy

Vyjímatelná svorkovnice s přehledným značením: pořádek a jednoduchost

tl_files/imet/images/detail/m8-svorkovnice.jpgNa ovládacím boxu je zachován systém pro snadnou instalaci a údržbu systému. To jsou hlavní přednosti vyplívající z použití vyjímatelné svorkovnice s popiskami, kterou naleznete na vysílači IMET M8.


Komunikační port: připraven naslouchat

tl_files/imet/images/detail/m8-port.jpgVysílač M8 podporuje komunikační protokol RS485, to umožňuje získávat data ze senzoru nebo externího elektronického zařízení.

Vyjímatelné pojistky: navrženo pro funkčnost

tl_files/imet/images/detail/m8-pojistky.jpgPro zjednodušení instalace a údržby, navrhnul IMET elektronické desky svých produktů s ohledem na snadný přístup k ochrannému příslušenství.

Externí anténa s SMA zásuvkou: rádiová komunikace je zajištěna

tl_files/imet/images/detail/m8-antena.jpgVysílací jednotka  IMET M8 komunikuje s přijímačem díky externí anténě, která může být snadno namontovaná na nejvhodnějším místě pro zajištění spolehlivého radiového spojení.